2018 Yııllık Gezi Takvimi

2018 

 08 - 11 Kars - Çıldırgölü  Fotoğraf Turu
Doğu ekspresi treni her geçen sezen daha da popülerleşen Kars ve yine aynı şekilde popülerleşmeye başlayan Çıldır gölü festivali içinde barındırdığı bolca fotoğrafik unsurlarla , her fotoğrafçının portfolyosunda olması gereken kareler sunuyor bize....
Siz de bu  renkli ve hareketli anları fotoğraflamak isterseniz , bekleriz.   

15 -18 Şubat  Kars - Çıldır  Turu
Bu sene  Kars'a o kadar  yoğun bir talep oldu ki, biz de gelen talepleri karşılamak adına bu sene ikinci bir Kars Çıldır Gölü turu koyduk.

31 Mart - 01 Nisan  Remetiko
Ege' nin bir birinden özel ve dokusunu  koruyan kasaba ve köylerini gezip, fotoğraf çekmenin yanın da yemenin, içmenin de keyfini çıkaracağımız bir tur olacak.

28 Nisan 01 Mayıs Mardin - Hasankeyf
Medeniyetlerin beşiğine yolculuk... Sanırım  bu turu anlatacak en güzel başlık bu olur. Gerçekten Mardin; Savur'u, Miidyat'ı, Dara'sı, Nusaybin'i ve eski Mardin'i ile , Hasankeyf de yüzyıllarca ev sahipliği yaptığı medeniyetlere veda etmenin telaşında bize görecek, fotoğraflayacak ve öğrenecek çok şey sunacak.
Yaklaşık 4 sendir de ihmal etmişiz bu güzel coğrafyayı. Hep birlikte yeniden hatırlamaya ne dersiniz...

.
.
.
.

16 Ağustos - 28 Ağustos  Endonezya

Bu seneki en özel turumuz "Bir başka dünyaya yolculuk" adıyla Endonezya turumuz olacak. Belirlediğimiz tarih bu yalnız oradaki en  özel olaylardan biri olan Öküz Yarışları tarihi ile eli kulağında haber bekliyoruz. Haber gelir gelmez turu detayları ile sizlere sunacağız.

27 Ekim - 06 Kasım Küba Cuba Küba...

Küba son 3 yıldır üst üste gittiğimiz bir ülke oldu. Ve sanırım  bir süre daha gitmeye devam edeceğiz.  Küba'nın son  3 yılına tanıklık yapmış bir olarak her geçen  gün yaşanan , olumsuz anlamda, değişimi çok yakından yaşadım.  Küba her geçen gün  hayalimizdeki Küba olma özelliğinden hızla uzaklaşıyor. Eliniz çabuk tutun derim. Değişim her ne kadar hızla olasa da bu güzel ülkenin sahip olduğu güzellikler o kadar çok ki, ne kadarını göesek ve belgelesek  kardır... Hadi programınızı şimdiden yapın, bu sene Küba'yı birlikte gezip , fotoğraflayalım.

.
.
.
.